Nauja Reduced price! 12V 12 Kanalų Relę, RF Jungikliu, Nuotolinio Valdymo Pulteliu Imtuvas 315MHz Padidinti

12V 12 Kanalų Relę, RF Jungikliu, Nuotolinio Valdymo Pulteliu Imtuvas 315MHz

€12.14

-14 %

€14.28

Nauja prekė

Prekės Pavadinimas TCXRE
Elemento Tipas Jungikliai
Jungiklio Tipas Nuotolinio Valdymo Pultas
Sertifikavimo BMK
Garantija lll

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS: Kontroliuoti, Žibintai, TV, Varikliai, Ventiliatoriai, Fotoaparatai, Vaizdo Signalus, Garso Signalai, Elektriniai Durų/Spynos/Windows/Užuolaidos/Cars arba

Kitų Prietaisų su įtampa AC 110~240V arba DC 0~28V.Jūs galite įjungti/išjungti imtuvas su siųstuvu (nuotolinio valdymo) iš bet kurios vietos, belaidžio ryšio signalas gali praeiti per

sienos, grindys ir durys.

Patikimas valdymas: siųstuvo (Kodavimas) ir imtuvo (Dekodavimas) naudoja 8-bitų kodą.

Vienas/keli siųstuvai gali kontroliuoti vieną/kelis imtuvus.

Jei naudojate dvi ar daugiau imtuvų toje pačioje vietoje, galite nustatyti, kad jiems skirtingus kodus.

Perdavimo Dažnis: 315MHz Specifikacija imtuvas:

1. Kanalas: 12 CH

2. Kontrolės Rūšys:

1, signalo stumtelėti: su nuotolinio valdymo ant "3" raktas į mokytis, tada 12 juda

paspauskite nuotolinio valdymo pultelio 1 mygtuką, atitinkantį A1 relay traukti, atleiskite, A1 relė atsijungia, visos reles yra toks darbas.

2, signalas susikabinti: nuotolinio valdymo pultas ant "6" klavišą, norėdami mokytis, tada 12 yra užblokuotos

Paspauskite nuotolinio valdymo pultelio 1 mygtuką, atitinkantį A1 relay patraukite ir laikykite kiti 11 relay išjungimas: paspauskite nuotolinio valdymo pulto 2 pagrindiniai, kiti 11 relay atjungti, A2 relay patraukite ir laikykite, tada ciklo darbą.

3, signalą iš užraktas: nuotolinio valdymo pultas ant "9" klavišą, norėdami mokytis, tada 12 savaime užsifiksuojantis

paspauskite nuotolinio valdymo pultelio 1 mygtuką, atitinkantį A1 relay patraukite ir palaikykite, o tada paspauskite nuotolinio valdymo pultelio 1 mygtuką, A1 relė išjungta, ir jo darbas neturi nieko bendra su kitais klavišais, visi 11 yra toks darbas.

tyrimo metodas:

Paspauskite mokymosi klavišą ant imtuvo valdyba, sirena, Dviejų iš karto po to, kai paspausite mygtuką, esantį ant nuotolinio valdymo (pagal antrą punktą) išmokti priimti valdymo pultas gauna signalą, sirena Bi garsu, kad mokymosi sėkmė.

Aiškiai išsaugotas:

Paspauskite ir palaikykite imtuvo modulis, išmokti mygtuką apie 10 sekundžių garsinis signalas Bi garso, nurodant, kad saugoma informacija buvo sėkmingai išvalyti.

Pagrindiniai Techniniai Duomenys:

Darbinė įtampa: 12V,

Statinio darbinė srovė: ≤ 6mA

Darbinė temperatūra: nuo -40 laipsnių - +80 laipsnių

Imtuvo jautrumas: ≥ 105dBm

Veikimo dažnis: 315MHz

Išėjimo srovė: ≤10A

PRISTATYMAS :

Prekės bus išsiųstos per 2 -3 dienas po visiško apmokėjimo gavimo.

Prekės bus vežamos oro paštu Paprastai shippment, kad visame pasaulyje naudojama imtis 20 iki 39 darbo dienų, išskirti, Šeštadienis & Saulės.

APMOKĖJIMAS :

Mes priimame alipay tik.

Bet kokį specialų prašymą, negali būti priimtas po 24 valandas nuo mokėjimo, nes dauguma užsakymų bus perdirbama iš karto ir tą pačią dieną išsiųsti.

GARANTIJOS ;

Jei elementas yra defektas, kai jūs jį gauti, arba jums netenkina, prašome grąžinti per 14 dienų pakeitimo, arba pinigų grąžinimo.Bet daiktai turi būti grąžinti į gamyklą būklės.Susisiekite su mumis ir patikrinkite grąžinimo adresas, prieš jums grąžinti.

Jei yra prekė yra su defektais, 3 mėnesių, galite grąžinti ją mums.Mes atsiųsime jums naują pakeitimas, gavus brokuotą prekę.

SUSISIEKITE SU MUMIS :

Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami rašykite mūsų tarnybos specialistai 24 Valandas per Dieną, 7 Dienas per Savaitę, ir mes pasistengsime atsakyti jums artimiausiu metu.Jei jokio atsakymo per 24 Valandas, prašome patikrinkite šlamšto pašto dėžutę ar maloniai jį išsiųsti į jav.

Mes labai vertiname jūsų TEIGIAMUS atsiliepimus.Prašome nepalikite neigiamą arba neutralų atsiliepimą, be jokio kontakto.Jei negavote prekės.

Žymos: 12mm momentinis jungiklis, 12 voltų mygtuką, ios relay imtuvas, 915mhz rf siųstuvas imtuvas, 12v dc nuotolinis jungiklis, rf įranga, 12 kanalo rf, 12v 433, remot jungiklis, 12v praplėsti nuotolinio valdymo jungiklis.

Parašyti atsiliepimą

12V 12 Kanalų Relę, RF Jungikliu, Nuotolinio Valdymo Pulteliu Imtuvas 315MHz

12V 12 Kanalų Relę, RF Jungikliu, Nuotolinio Valdymo Pulteliu Imtuvas 315MHz

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS: Kontroliuoti, Žibintai, TV, Varikliai, Ventiliatoriai, Fotoaparatai, Vaizdo Signalus, Garso Signalai, Elektriniai Durų/Spynos/Windows/Užuolaidos/Cars arba Kitų Prietaisų su įtampa AC 110~240V arba DC 0~28V.Jūs galite įjungti/išjungti imtuvas su siųstuvu (nuotolinio valdymo) iš bet kurios vietos, belaidžio ryšio signalas gali praeiti per sienos, grindys ir durys. Patikimas valdymas:

Panašūs produktai