Nauja Reduced price! Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknis HuangQin Padidinti

Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknis HuangQin

€9.70

-35 %

€14.93

Nauja prekė

Kilmės KN(Kilmės)

Internetu Pirkti Huang Qin 黄芩 Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknis Tiesiogiai Iš Kinijos Žolynų turgus Tiekėjas.Daugiau Kaip 999+ Įvairių Rūšių Kinijos TCM Žolės galite rasti Čia, mūsų visų birių žolės su aukščiausios kokybės, geros kainos ir geras aptarnavimas.Visame Pasaulyje, Pristatymo, Sveikiname Jus!

黄芩

Pavadinimo suteikimo

Huang Qin (Radix Scutellariae) --Shen Nong Ben Cao Jing (Shen Nong Vaistažolių)

Kokybės Užtikrinimas

Šį birių žolė Huang Qin 黄芩 Radix Scutellariae Baical Kalpokių Root i s aukščiausios kokybės.Mūsų urmu Kinijos prieskoninės žolės, dažniausiai laukinių derlius, bet kai kurie augalai yra ūkyje auginami siekiant apsaugoti jų natūralių buveinių ir patenkinti papildomos rinkos poreikius.Kad derlius teisę rūšis tinkamų terminas yra nustatytas patyrę specialistai, išvalyti, iškirpti arba griežinėliais, ir džiovinti.Atvejais, specialaus apdorojimo metodus, pvz., mirkymas su ryžių vyno, garuose, kepti taikomos taip, kaip yra įpareigota pagal tradicinės Kinų medicinos tradicijas, parengti Kinų žolelių, kad būtų pasiekti norimi savybes, padidinti efektyvumą ir sumažinti toksiškumą.

Įspėjimas

Žinoma formulės stiprinti viena kitos pageidautina veiksmų ir kiek įmanoma sumažinti bet kokį galimą šalutinį poveikį.Per TCM, Kinijos prieskoninės žolės yra daugiausia kartu kontekste formulės stiprinti viena kitos pageidautina veiksmų ir kiek įmanoma sumažinti bet kokį galimą šalutinį poveikį.Ant tvoros apie šį Huang Qin Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknys?Nereikia būti.Tegul mūsų pasitenkinimo garantija spręsti savo problemas.

Žymos: docker skrybėlę, flip viršų, gumbavaisiai, Root, vyrai kalpokių, šaknies milteliai, ženšenio šaknys, šaknis galangal, brūkšnys miner, maca šaknis.

Parašyti atsiliepimą

Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknis HuangQin

Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknis HuangQin

Internetu Pirkti Huang Qin 黄芩 Radix Scutellariae Baical Kalpokių Šaknis Tiesiogiai Iš Kinijos Žolynų turgus Tiekėjas.Daugiau Kaip 999+ Įvairių Rūšių Kinijos TCM Žolės galite rasti Čia, mūsų visų birių žolės su aukščiausios kokybės, geros kainos ir geras aptarnavimas.Visame Pasaulyje, Pristatymo, Sveikiname Jus! 黄芩 Pavadinimo suteikimo Huang Qin (Radix Scutellariae) --Shen Nong Ben

Panašūs produktai