Nauja Reduced price! Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas Balta 120x80 Padidinti

Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas Balta 120x80

€113.34

Nauja prekė

Su Voleliais No
Yra Ratas No
Formos Stačiakampis
Apdailos Medžiagos Mediena
Medžiaga Medinės
Plotis arba Skersmuo Normalus(1200mm<,≤1600mm)
kilmės vieta Kinija
Medžio Stilius Medžio Masyvo
Tipas Valgomojo Baldai
Dydis 120x80 cm.
Bendro Naudojimo Namų Baldai
Išvaizda skandinavijoje
Konkrečias Naudojimo Valgomojo Stalas
Stilius Europoje Ir Amerikoje

Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas 120x80

Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas Balta.Stalo, virtuvės kieto buko tai, pagamintas su medinės konstrukcijos ir per DM ' s medinės lakuotos Baltos spalvos.Tai yra komoda ir universalus virtuvės stalo, kad tinka visų svarbiausia, tipo virtuves ir decor.By savo dydžio, ši lentelė yra puikus 4 diners, Bet turi talpa iki 6. idealiai tinka dienų dienas ir dalintis valgius ir suppers su savo šeima ir draugais.Jo švarus ir elegantiškas dizainas, kad šis produktas puikus pasirinkimas modernaus ir šiuolaikinio virtuvės iš Šiaurės išdėstymas.Priemonės: 120x80x74 cm.

Žymos: blokuoti medienos kavos staliukas, tabl, ištraukiamas stalas valgomasis, Valgomojo Baldai, išplėsti lentelė, dizaineris ištraukiamas valgomojo stalas, multi medienos kavos staliukas, din lentelė, šiuolaikinės pratęstas pietų stalo, pliko medžio staliukas.

Parašyti atsiliepimą

Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas Balta 120x80

Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas Balta 120x80

Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas 120x80 Kavos valgomojo stalo ar virtuvės Bokštas Balta.Stalo, virtuvės kieto buko tai, pagamintas su medinės konstrukcijos ir per DM ' s medinės lakuotos Baltos spalvos.Tai yra komoda ir universalus virtuvės stalo, kad tinka visų svarbiausia, tipo virtuves ir decor.By savo dydžio, ši lentelė yra puikus 4 diners, Bet turi talpa iki 6. idealiai tinka dienų dienas ir dalintis

Panašūs produktai