Stogų įrengimas

Sutapdintas stogas kartais dar yra vadinamas plokščiuoju. Tokio tipo stogų įrengimas dažniausiai yra naudojami pramoniniuose, daugiabučiuose ir visuomeniniuose pastatuose. Individualioje statyboje tokio tipo stogai naudojami gana retai retai.    

Sutapdinto stogo įrengimo darbų eiga panaši kaip įrengiant šlaitinį stogą – pirmiausia įrengiama garo izoliacija, ant jos klojama šilumos izoliacija. Populiariausia naudoti specialias sutapdintiems stogams skirtas mineralinės vatos plokštes, kadangi jos yra nedegios, atsparios temperatūrų svyravimams, yra stabilių matmenų, laidžios vandens garams. Stipris gniuždant – tai gniuždymo įraža esant 10% deformacijai. Sutapdintų stogų plokštės parenkamos būtent pagal šiuos dydžius – apatinės plokštės jis turi būti ne mažesnis nei 30 kPa, o viršutinės – ne mažesnis kaip 50 kPa. Ritininės prilydomosios dangos klijuojamos tiesiog ant šių mineralinės vatos plokščių. Reikėtų rinktis modifikuoto bitumo ir poliesterinio armavimo prilydomąsias ritinines dangas. Stogų įrengimas – kainos.

Sutapdintiems stogams įrengti naudojamos bituminės ruloninės hidroizoliacinės dangos ir PVC membranos. Šio tipo stogo konstrukcijos įrengimas yra paprastesnis nei šlaitinio, tačiau labai svarbu, kad būtų naudojamos kokybiškos medžiagos, o darbus atliktų patyrę specialistai.

Taip pat atliekame: lietaus nuvedimo sistemų montavimą, bituminių stogų remonto darbus, nekokybiškai atliktų darbų taisymus, probleminių vietų nustatymą, sutvarkymą, konsultavimą.

JEIGU TURITE KLAUSIMŲ – KREIPKITĖS, PADĖSIME!